חיפוש
HE
כל הקטגוריות
    תפריט סגור

    GBIC / Media Converter

    מיין לפי
    תמונה של D-LINK 10-Gigabit CX4 Module DEM-410CX

    D-LINK 10-Gigabit CX4 Module DEM-410CX

    מודול D-LINK 10-Gigabit CX4 DEM-410CX הינו מודול רשת חזק ומהיר המאפשר העברת נתונים במהירות של עד 10 גיגה-ביט לשניה דרך חיבור CX4. המודול מתאים למגוון שימושים ומציע פתרונות מתקדמים לצרכי המשתמש.
    ₪674
    תמונה של D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km DEM-432XT

    D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km DEM-432XT

    10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km מק"ט: DEM-432XT אחריות: שלוש שנים יצרן: D-LINK
    ₪1030
    תמונה של D-LINK GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) DEM-310GT

    D-LINK GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) DEM-310GT

    GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) מק"ט: DEM-310GT אחריות: שלוש שנים יצרן: D-LINK
    ₪178
    תמונה של D-LINK GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) DEM-311GT

    D-LINK GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) DEM-311GT

    GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) מק"ט: DEM-311GT אחריות: שלוש שנים יצרן: D-LINK
    ₪124
    תמונה של D-LINK Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) DMC-810SC

    D-LINK Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) DMC-810SC

    Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) מק"ט: DMC-810SC אחריות: שנתיים יצרן: D-LINK
    ₪638
    תמונה של TP-Link Gigabit SFP Media Converter

    TP-Link Gigabit SFP Media Converter

    Gigabit Ethernet Media Converter
    ₪94
    תמונה של ממיר מדיה ומתאם אופטי לסיבים CUDY MC220-IL

    ממיר מדיה ומתאם אופטי לסיבים CUDY MC220-IL

    ממיר מדיה ומתאם אופטי לסיבים CUDY MC220-IL המתאים לשימוש ברשתות אופטיות.
    ₪80